Підписатися на RSS

День інформації “Комп’ютерні технології у сучасному суспільстві”

26 березня у читальному залі бібліотеки пройшов черговий День інформації. Цього разу він був підготовлений для Інституту комп’ютерних технологій під загальною назвою “Комп’ютерні технології у сучасному суспільстві”. Мета цього заходу – ознайомлення викладачів інституту з новими надходженнями літератури.

/Files/images/den_nformats/Новый рисунок (10).pngВідкрила День інформації директор бібліотеки Колесникова Н.П., яка детально зупинилась на питанні придбання нової літератури.

На виставкових стендах були представлені книжки видавництва “Магнолія”, Санкт-Петербурзького видавництва “Питер”, Московських видавництв “Академія”, “Форум - ИНФРА-М”, “БИНОМ”; підбірка літератури, об’єднаної в серію “Комп’ютеринг”, а також інші видання, підібрані за тематикою “Нові надходження студентам-програмістам”. Солідно виглядала підбірка літератури іноземних авторів. Окремою групою були представлені книги з дисками, а також видання викладачів інституту. Всього виставка налічувала 88 примірників.

/Files/images/den_nformats/Новый рисунок (11).pngУвага присутніх була звернена на періодичні видання з комп’ютерних технологій, які отримує читальний зал бібліотеки.

Директор бібліотеки зосередила також увагу викладачів і методистів на електронних базах даних, доступ до яких відкрито.

Бібліотекар Парамонова Н.Б. ознайомила присутніх із інформаційним бюлетенем літератури з комп’ютерних технологій. Разом із листком пропозицій такі бюлетені були роздані всім бажаючим для вивчення та надання пропозицій щодо придбання літератури, необхідної для здійснення навчального процесу в інституті.

/Files/images/den_nformats/Новый рисунок (13).pngНа закінчення заходу присутні могли самостійно переглянути представлену літературу. Викладачі висловили свої враження від почутого та подякували за надану можливість ознайомитись із останніми надходженнями літератури.

Заступник директора бібліотеки Панасюк Н.В.

Кiлькiсть переглядiв: 200

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.