Підписатися на RSS

Інститут персоналізації технічних систем та захисту інформації

На сьогодні майже всі існуючі складні технічні системи, у тому числі комп’ютерні та телекомунікаційні, навіть ті, що називаються “персональними” чи “мобільними”, насправді не персоналізовані. Більшість систем легко вмикаються навіть без ідентифікації, не кажучи вже про аутентифікацію, користувача, а це в свою чергу дозволяє отримати доступ до будь-яких даних у системі.

Для забезпечення персоналізації, яка є першочерговим фактором безпеки складних технічних систем, необхідно вирішувати питання, пов’язані із забезпеченням ідентифікації та аутентифікації користувачів системи, конфіденційності та достовірності даних системи, можливості оперативного доступу до них, а також неможливості використання цих даних сторонніми особами.

Майже всі існуючі механізми аутентифікації використовують деякий ідентифікатор (секретний параметр), який характеризує справжність та повноваження суб’єкта аутентифікації.

Останнім часом в ІТ-індустрії, а також житловому та промислово-комерційному будівництві все більше і більше уваги приділяється проблемі захисту від несанкціонованого доступу.

Інститут персоналізації технічних систем та захисту інформації виконує дослідження за такими науковими напрямками:

  1. Розробка концептуальних основ, методів, алгоритмів, програмних додатків та засобів персоналізації комп’ютерних систем із використанням ключа-аутентифікатора.
  2. Створення програмно-апаратних засобів персоналізації мобільних комп’ютерних систем, в тому числі телекомунікаційних.
  3. Розробка методів, алгоритмів і програм підтримки технологій для захисту та персоналізації інформації.

Запропоновані нами ВІК-ВАК-технології дозволяють вирішити не лише проблему несанкціонованого доступу, але і проблему персоналізації комп’ютерної техніки, фото- та відеоапаратури, авто- та мототехніки.

В основі ВІК-ВАК технологій лежить простий на вигляд, але надійний в експлуатації ключ ідентифікатор-аутентифікатор Бардаченка (BIK-ВАK, Bardachenko Identification Key — Bardachenko Authentication Key).

Важливо зауважити, що на технічні рішення, покладені в основу ВІК-ВАК технологій, отримані патенти України, Росії, Китаю, США, Німеччини, Канади.

Емблема ІПТСЗІДиректор: Поліновський Вячеслав Васильович

Контактні телефони:

  • (044) 279-81-06;
  • моб.: (063) 258-32-26
  • skype: v.polinovsky
  • e-mail: v.pol@hitech-uu.org.ua
  • http://hitech-uu.org.ua/iptszi/Адреса:

м. Київ, вул. Хорива, 1г

Каталог: «Засоби персоналізації інформаційних систем та контролю доступу»

Кiлькiсть переглядiв: 180

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.