Підписатися на RSS

Зеленський Кирило Харитонович

Кафедра комп’ютерних наук

Посада: професор

Науковий ступінь: кандидат технічних наук

Вчене звання: доцент

Досвід роботи: 50 років

Біографія

ЗЕЛЕНСЬКИЙ Кирило ХаритоновичДата народження – 10.04.1942 р.

У 1961 році закінчив Київське військове суворовське училище. З 1961 по 1964 роки – курсант Ленінградського артилерійського училища.

Випускник механіко-математичного факультету Київського державного університету ім. Тараса Шевченка 1969 р., за спеціальністю «математика».

У період з 1971 по 1982 роки – викладач, доцент кафедри технічної кібернетики Київського політехнічного інституту. Кандидат технічних наук (1975), доцент (1979).

Тематика наукових досліджень пов’язана із вирішенням задач ідентифікації та адаптивного управління системами із розподіленими параметрами. З 1982 по 2002 роки – старший науковий співробітник відділу автоматизованих систем управління технологічними процесами Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона АН України.

У 2002 році перейшов на роботу в Університет «Україна» на посаду доцента кафедри вищої математики, у 2003 році перейшов на кафедру інформаційних технологій та програмування, а у 2004 році очолив кафедру комп’ютерного еколого-економічного моніторингу (зараз кафедра комп'ютерних наук). Доклав багато зусиль для зміцнення викладацького колективу кафедри й організації навчального процесу відповідно до ОПП і ОКХ спеціальності, а також організації плідної наукової (перш за все студентської) та методичної роботи.

Викладає дисципліни

1. Числові методи
2. Додаткові розділи обчислювальної математики
3. Математичні методи оптимізації функцій
4. Методи цифрової обробки сигналів та зображень
5. Сучасна теорія управління.
6. Математичні методи моделювання складних об’єктів і систем
7. Інтелектуальні системи управління

Сфера наукових інтересів

1. Математичні методи моделювання складних об’єктів і систем

Опублікував монографію (у двох частинах), 8 навчальних посібників та понад 70 наукових статей у фахових виданнях, із них 6 навчальних посібники за роки роботи в Університеті «Україна».

Кiлькiсть переглядiв: 319

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.